Reklam
  • Reklam
Turizmde kilit isim Almanya

Turizmde kilit isim Almanya

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, ilçedeki acenteleri ziyaret etti. Topaloğlu, ''Almanya kapıları açarsa arkasından diğer Avrupa ülkeleri de açacaktır diye umut ediyoruz. Kilit isim burada Almanya” dedi.

16 Temmuz 2020 - 08:28 - Güncelleme: 17 Temmuz 2020 - 10:27

Topaloğlu ve beraberindekiler, ilçedeki seyahat acentelerini ziyaret ederek sektörle ilgili görüş alışverişinde bulundu. 

Başkan Topaloğlu, turizm sektörünün bu yıl sıkıntılı bir dönem geçirdiğini  belirterek, belediye olarak üzerlerine düşen ne varsa yapmaya hazır olduklarını ve Kemer’e katkı sağlamak için çalıştıklarını söyledi.

Topaloğlu, turizm sektörünün bu yıl çok umutlu olduğunu belirterek, belediye olarak da üzerlerine düşen ne varsa yapmaya hazır olduklarını ve Kemer’e katkı sağlamak için çalıştıklarını söyledi.

Kilit isim Almanya

Pandemi sürecinin Türkiye’de olduğu gibi Kemer’de de büyük sıkıntılar doğurduğununu ifade eden Topaloğlu, şunları kaydetti:

“Kemer turizm anlamında çok önemli bir yer. Biz Kemer’de turizmi daha da hareketlendirmek ve çeşitlendirmek için projeler üretmeye devam ediyoruz. Bu süreçte Almanya kapıları açarsa arkasında diğer Avrupa ülkeleri de açacaktır diye umut ediyoruz. Kilit isim burada Almanya.” 

Otelcilerle yaptıkları görüşmelere göre Ağustos, Eylül ve Ekim aylarının rezervasyonlarının dolu olduğunu söylediklerini aktaran Topaloğlu, “Bizim en büyük pazarımız Rusya. Biz umudumuzu kaybetmedik. Her şey güzel olacak. Bundan sonraki zamanda turizm canlanacak diye düşünüyoruz.” 

Bu haber 3414 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bursa’nın müzeleri dünyaya açıldı
Bursa’nın müzeleri dünyaya açıldı
Hindistan'da yolcu uçağı düştü 15 ölü, 123 yaralı
Hindistan'da yolcu uçağı düştü 15 ölü, 123 yaralı