Turizmizah ya da Turizmi İzah-2

Turizmizah ya da Turizmi İzah-2

TUYED üyesi A. Süha Uyar’ın mizah romanı -öykü tarzındaki “Turizmizah ya da Turizmi İzah-2” adlı eseri, Urzeni Yayıncılık tarafından hazırlanarak piyasada 287 sayfalık kitap olarak satışa sunuldu.

21 Temmuz 2019 - 10:50 - Güncelleme: 22 Temmuz 2019 - 15:38

A.Süha Uyar “Turizmizah ya da Turizmi İzah-2” adlı kitabının tanıtım bölümünde şu yazılara ver veriyor: “Aslında öncelikle turizm çalışanları sonra da turistler için bu kitaptaki hikâyeler hiç de yabancı olmasa gerek. Bunlara benzer daha nice olaylar gelmiştir başlarına. Kimileri her fırsatta anlatır amma zamparalık olayları vardır ki kimileri gerine gerine anlatır, kimileri ise hane komutanı korkusuyla oto sansür uygular ve çapkınlık hikâyelerini anlatmak istese de anlatamaz.

Serde gazetecilik olduğu için ben yaşadıklarımı da duyduklarımı da yazdım. Yasaksız yazarak anlatması benden, okuyup keyif almak sizden. Gökten üç pişmiş yasak düştü, yasak koyanların başına. Yasaktı değildi derken, dünyada yasağın en bol olduğu ülkelerin başında gelenin güzel memleketimizin olduğunu yedi düvel bildiği gibi dişi, erkek tüm milletim ve dört ayaklı arkadaşlarımız da gayet iyi bilir.”

Bu haber 850 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
"Adana Havaalanı kapatılmasın, yatırımlarla iyileştirilsin"
Acentelerin evden çalışma süresi  yine uzatıldı
Acentelerin evden çalışma süresi yine uzatıldı