Reklam
  • Reklam
Türkiye’de yeni bir otel markası daha doğuyor

Türkiye'de yeni bir otel markası daha doğuyor

Türkiye, Mısır, İsrail, Yunanistan ve Birleşik Arap Emirlikleri merkezli uluslararası tur operatörü Honest Travel Group, “SIGNATURE” Markası altında Kapadokya'da 2, Kuşadası'nda da bir otelle sektöre giriş yaptı.

21 Aralık 2020 - 07:00 - Güncelleme: 22 Aralık 2020 - 09:35

Honest Travel Group Ankara Bölge Müdürü Orhan Dağdelen,  21 yıldır sektörde yer aldıklarını ve Türkiye, Mısır, İsrail, Yunanistan ve Birleşik Arap Emirlikleri merkezli uluslararası bir tur operatörü olduklarını söyledi.

Güney Amerika, Kuzey Amerika, Avrupa, Güneydoğu Asya ve Avrupa'daki toptancılara GROUP&FIT İncoming hizmetleri sunduklarını belirten Dağdelen, ''Ülkemiz ile birlikte Mısır,Dubai,Singapur,İsrail başta olmak üzere bir çok ülkeye paket tur programları yapmaktayız. Hâli hazırda kıskanılacak dünya standartlarında ürün envanteri ile birlikte, her biri yaklaşık 50.000 yolcu kapasiteli, Türkiye'nin en büyük tatil seyahat işletmelerinden biri olma yolunda hızla ilerliyoruz'' dedi.

Sektördeki tecrübelerinin bir sonucu olarak, sadece en iyi seyahatleri planlamakla kalmadıklarını anlatan Dağdelen, şunları kaydetti:

FIRSAT OLACAĞINI DÜŞÜNDÜK

''Aynı zamanda ptelcilik sektörüne hızlı bir giriş yapmış bulunmaktayız. “SIGNATURE” markası altında Signature Hotel&SPA Cappadocia, Signature Cave Suites Cappadocia, Signature Ble Reesort Hotel Kuşadası ile Kapadokya ve Kuşadası'nda faaliyetteyiz  Aynı zamanda SIGNATURE markalı yurtdışı hotel projelerimizde devam etmekte.

Yatırımcı firmamız konaklama sektörü dışında, havacılık, turizm acentesi (Honest Travel), taşımacılık ve son dönemlerde de inşaat alanında faaliyet gösteriyor.

Böyle bir dönemde yatırıma sıcak bakmamızın birinci sebebi grup şirketimizin finansal gücü, kadromuza olan güvenimiz ve misafirin hizmet almadığı bir dönemde yatırıma ağırlık vermenin fırsat olacağını düşündük. Kasım 2020 tarihi itibari ile Ankara ofisimizi de açarak; M.I.C.E & INCENTIVE alanlarında faaliyetlerine başlamış ve yurt içi  yurt dışı organizasyonları en verimli şekilde yapmayı hedeflemiş bulunmaktayız.''

SEKTÖRDE TOPARLANMA

2021 yılının ilk çeyreğinde özellikle aşı çalışmalarının ve aşılanmanın son noktaya geleceğinden  sektörde belli bir toparlanma olacağını düşündüklerini anlatan Dağdelen, şöyle devam etti:

''Bu yüzden Covid-19 salgını sonrasında bireylerin seyahat kalıplarında, tüketici tercihlerinde bazı değişimlerin yaşanabileceği düşünmekteyiz. Değişen tüketici davranışlarını yakından izleyerek, duruma göre pozisyon alıp ürün ve hizmetleri en uygun hale getirmek için çaba harcayacağız. Bu noktada hızlı aksiyon alarak piyasada rekabet avantajı elde etmeye çalışacağız. Ayrıca bu durumun değişen çevre koşulları ve tüketici davranışları karşısında ürün farklılaştırma,sürdürülebilirlik ve rekabet açısından seyahat avantajı sağlayacağını düşünüyoruz.

Covid-19 krizi sonrası pazarı doğru okuyarak, tüketici davranışlarını iyi analiz edip ve duruma göre hızlı aksiyon alan pozisyonumuzu korumayı çalışacağız. İnsanların özellikle hijyen ve sosyal mesafe konusunda edindikleri hassasiyetleri ilerleyen zamanlarda da devem etmesi söz konusu olabileceğini düşünüyoruz. Bu anlamda hazırlıklı olarak, sağlık, hijyen, sosyal mesafe gibi davranış kalıpları konusundaki hassasiyetlerimiziartırarak, Otellerimizde, yeme içme mekanlarımızda, seyahatlerde bireylerin hijyen beklentisi artabileceği, sosyal mesafe kurallarına yönelik davranışların değişebileceğinive çalışanların da benzer şekilde çalışma ortamları ile ilgili beklentileri oluşabileceğini düşünürsek, özellikle müşterilerin bu yöndeki talepleri göz önünde bulundurulup hareket kabiliyetimizi bu yönde değiştireceğiz ve bu yönde hazırlıklarımızı hızla bitirmeye çalışacağız.

 

 

 

Bu haber 5050 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Erciyes kayağın yanında kamp, spor ve termal merkez olacak
Erciyes kayağın yanında kamp, spor ve termal merkez olacak
KKTC'de tam kapanmaya gidildi
KKTC'de tam kapanmaya gidildi