"Türkiye’nin En İyi Yönetilen İç Pazar Tur Operatörü...

"Türkiye'nin En İyi Yönetilen İç Pazar Tur Operatörü Ödülü" ETS'nin!

Turizm sektöründe kalitenin önemini vurgulamak amacıyla GM Turizm ve Yönetim Dergisi tarafından düzenlenen QM Awards 2018’de ödüller sahiplerini buldu.

16 Aralık 2018 - 00:00 - Güncelleme: 18 Aralık 2018 - 14:39

Uzun açıklaması Quality Management Awards; Kalite Yönetim Ödülleri olan organizasyonda kazananlar, Titanic Deluxe Golf Belek’te düzenlenen ödül töreniyle duyuruldu. Ödül törenine Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy, TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya’nın yanı sıra turizm sivil toplum örgüt başkanları, turizm yatırımcıları ve Türkiye’nin dört bir yanından gelen turizm profesyonelleri katıldı.

Bu yıl iki aşamalı olarak gerçekleşen ve 14 dalda 56 farklı kategoride turizmin en iyilerinin seçildiği oylamaya, 99 bin 93 ziyaretçi katıldı. Markalaşma sürecini tamamlamış, sürdürülebilir bir yönetim tarzını benimsemiş, Türkiye’yi başarı ile temsil eden, ülkesine ve sektörüne katma değer sağlamayı sürdüren sektör paydaşlarını, rol model olmaları amacıyla sektörün değerlendirmesine sunan organizasyonda, ETS “Türkiye’nin En İyi Yönetilen İç Pazar Tur Operatörü” ödülünün sahibi oldu.

Bu haber 1597 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Le Meridien Bodrum Beach Resort  kapılarını açıyor
Le Meridien Bodrum Beach Resort kapılarını açıyor
İlk yolcu uçuşlarını duyurdu
İlk yolcu uçuşlarını duyurdu