Reklam
  • Reklam
TÜRSAB Başkanı Bağlıkaya’dan Rusya uçuşları açıklaması

TÜRSAB Başkanı Bağlıkaya'dan Rusya uçuşları açıklaması

TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya, Rusya ile uçuşlar konusunda mutabakata varılmasının zorlu süreçte sektör açısından müjde niteliğinde olduğunu belirtti.

15 Temmuz 2020 - 20:16 - Güncelleme: 17 Temmuz 2020 - 09:19

TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya, Rusya uçuşları ile ilgili yazılı açıklama yaptı. Bağlıkaya'nın açıklaması şöyle:

''Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Sayın Adil Karaismailoğlu tarafından yapılan açıklama ile bugün itibarıyla Rusya’yla olan uçuşların başlaması konusunda mutabakata varılması, bu zorlu süreçte çok önemli bir adım ve sektörümüz açısından da beklediğimiz müjde niteliğinde bir karardır. Ülkemizin en çok turist ağırladığı pazar olan Rusya, sektörümüz açısından stratejik bir önem taşımakta, başta Akdeniz ve Ege bölgelerimiz olmak üzere ülke turizmimizin gelişimi açısından lokomotif görevi görmektedir.
Rus misafirlerimizi bugüne kadar olduğu gibi yine ülkemizde ağırlamaktan mutluluk duyacak; keyifle ve güzel anılarla dönmeleri için elimizden geleni yapacağız.  
 
Bu süreçte, AB ülkelerinin de bir an önce ülkemize olan seyahatleri başlatacaklarına inanıyor, TÜRSAB olarak ülke turizmimiz ve ekonomisi için canla başla çalışmaya devam edeceğimizi ifade etmek istiyorum.''

Bu haber 1554 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
DHMİ havalimanlarında 700 personelle karla mücadele
DHMİ havalimanlarında 700 personelle karla mücadele
4 ülkeye daha uçuş izni verdi
4 ülkeye daha uçuş izni verdi