TÜRSAB’dan "Turizm Muhasebesinde Dijital Dönüşüm"...

TÜRSAB'dan "Turizm Muhasebesinde Dijital Dönüşüm" eğitimi

Turizm sektöründe dijital dönüşümün öneminin giderek arttığı günümüzde seyahat acentalarının muhasebe ve finans görevlilerine yönelik “Turizm Muhasebesinde Dijital Dönüşüm” başlığıyla eğitim semineri düzenlenecek.

31 Ocak 2020 - 15:58 - Güncelleme: 02 Şubat 2020 - 00:15

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği bünyesindeki TÜRSAB Akademi, turizm sektörünün ihtiyaçlarına ve beklentilerine yönelik eğitimlerine devam ediyor. Turizm sektöründe dijital dönüşümün öneminin giderek arttığı günümüzde seyahat acentalarının muhasebe ve finans görevlilerine yönelik “Turizm Muhasebesinde Dijital Dönüşüm” başlığıyla eğitim semineri düzenlenecek.

Seminerde; e-Fatura, e-Arşiv, e-Defter ve turizmde muhasebe yönetimi konularında acentaların finans departmanlarında çalışan görevlilere eğitim verilecek. TÜRSAB Akademi Müdürü Serkan Pekel’in moderatörlüğünde yapılacak seminere, TÜRSAB Finansal ve Kurumsal Fonksiyonlar Grup Başkanı Neslihan Örnek, TÜRSAB Muhasebe Müdürü Gökhan Yeni ile Mali Müşavir ve Bağımsız Denetçi Şahin Karaaslan katılımcıları bilgilendirecek.

Uzman isimler, 2020 yılında güncellenen teknolojiler ve hukuki düzenlemelerle birlikte; e-Fatura uygulamasına kayıtlı olan ve belirli bütçelerde brüt satış hasılatı olan mükelleflere kadar tüm sektörü ilgilendiren konu başlıkları detaylı olarak anlatacak.

Seyahat Acentalarına ve turizm paydaşlarına ücretsiz olarak verilecek olan “Turizm Muhasebesinde Dijital Dönüşüm” Semineri 4 Şubat Salı günü, 13.00-17.00 saatleri arasında TÜRSAB Genel Merkezi’nde yapılacak.

Program ve Detaylı bilgi için tıklayın.

Bu haber 2952 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Mordoğan, Foça ve Urla gemi seferleri başladı
Mordoğan, Foça ve Urla gemi seferleri başladı
Cumhurbaşkanı'na turizm bölgelerindeki taksiler için mektup
Cumhurbaşkanı'na turizm bölgelerindeki taksiler için mektup