TÜRSAB genel kurulu başladı

TÜRSAB genel kurulu başladı

24. TÜRSAB Genel Kurulu İstanbul Kongre Merkezi’nde başladı. Değişim Grubu lideri ve TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya, TÜRSAB Tek Yürek Grubu adayı Davut Günaydın ve Güçlü TÜRSAB Grubu Başkanı Hasan Erdem yarışıyor. Yükselen TÜRSAB Grubu lideri Tansu Demir’in ise genel kurulda Davut Günaydın’ın lehine çekildiği gelen bilgiler arasında.

30 Kasım 2019 - 11:31 - Güncelleme: 02 Aralık 2019 - 13:55

24. TÜRSAB Genel Kurulu İstanbul Kongre Merkezi’nde başladı ve TÜRSAB Genel Başkanı Firuz Bağlıkaya genel kurula hitaben bir konuşma yaptı.

Seçimlerde Değişim Gurubu adına Firuz Bağlıkaya, TÜRSAB Tek Yürek Grubu adına Davut Günaydın ve Güçlü TÜRSAB adına da Hasan Erdem yarışa katılıyor. 3 adaylı bir yarış gerçekleşecek. Yükselen TÜRSAB Grubu lideri Tansu Demir’in ise genel kurulda Davut Günaydın’ın lehine çekildiği gelen bilgiler arasında.

TÜRSAB Genel Kurulu’na Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy katılmayarak bir kutlama mesajı gönderdi.

Genel Kurulda konuşan Bağlıkaya, ‘Biz Türk insanıyla arasında sarsılmaz bir köprü olan turizmcileriz. Her gün güçlenen TÜRSAB’ın genel kuruluna hoş geldiniz’ dedi.

Genel Kurul’da TÜRSAB’ı Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı’nda temsil edecek yönetim kurulu üyesi de seçilecek. Ajans Yönetim kurulu üyeliği için Emin Çakmak, Halil İbrahim Kalay, Erkut Öner ve Serhad Uslan yarışıyor.

Divan kurulu için Firuz Bağlıkaya ve Davut Günaydın ortak liste önerdi. Divan Başkanlığı şu isimlerden oluştu: Deniz Tüfekçi (Başkan), Yıldırım Taş, Aylin Özsavaş Koparan, Salih Zeki Salihoğlu ve Güllü Alkurt.

Bu haber 806 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Hakkari'ye termal otel
Hakkari'ye termal otel
Pegasus yurt içi uçuş noktalarını 27'ye çıkardı
Pegasus yurt içi uçuş noktalarını 27'ye çıkardı