TÜRSAB, HESTOUREX’in ana partneri oldu

TÜRSAB, HESTOUREX'in ana partneri oldu

TÜRSAB turizm çeşitliliğini artırarak ülkemizde 12 ay boyunca 81 il sathına yaymak, turizmi sürdürülebilir kılmak hedefleri doğrultusunda HESTOUREX ile güçlerini birleştirerek ana partner olma kararı aldı.

11 Ocak 2020 - 13:30 - Güncelleme: 13 Ocak 2020 - 11:20

TÜRSAB'dan yapılan duyuruda, turizm sektöründeki önemli buluşmalarından olan ve Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı Himayesinde gerçekleştirilen HESTOUREX Dünya Sağlık, Spor ve Alternatif Turizm Fuar ve Kongresi 2- 4 Nisan tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirilecek.

Bu yıl 4. Kez gerçekleştirilecek HESTOUREX, dünyanın dört bir yanından sağlık, spor, alternatif ve kongre turizmi alanlarında faaliyet gösteren sektör profesyonellerini bir araya getirecek.

Açıklamada, ''TÜRSAB olarak turizm çeşitliliğini artırarak ülkemizde 12 ay boyunca 81 il sathına yaymak, turizmi sürdürülebilir kılmak hedeflerimiz doğrultusunda HESTOUREX ile güçlerimizi birleştirerek ana partner olma kararı aldık. 2019 yılında 165 ülkeden 5 binden fazla turizm acentası ve satın alma heyetinin katıldığı HESTOUREX 2020’de yapacağımız güç birliği ile ilgili detayları paylaşmak üzere 16 Ocak Perşembe günü Saat 11:00’da TÜRSAB Genel Merkezi’nde basın toplantısı gerçekleştireceğiz'' denildi.

 

 

Bu haber 951 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Amasya'ya 5 yıldızlı otel için imzalar atıldı
Amasya'ya 5 yıldızlı otel için imzalar atıldı
THY iç hat devre ödemesine erteleme
THY iç hat devre ödemesine erteleme