Reklam
  • Reklam
TÜRSAB yönetimi mazbatalarını aldı

TÜRSAB yönetimi mazbatalarını aldı

TÜRSAB’ın 24. Olağan Genel Kurulu’nda aldıkları rekor oyla yönetime seçilen Firuz Bağlıkaya Başkanlığı’daki yönetim kurulu mazbatalarını alarak göreve başladı. Bağlıkaya, ‘Sektörümüz ve ülkemiz için daha çok proje üreteceğiz’ dedi.

10 Aralık 2019 - 16:36 - Güncelleme: 11 Aralık 2019 - 20:09

TÜRSAB Genel Merkezi’nde gerçekleşen mazbata törenine Eski Kültür ve Turizm Eski Bakanlarından Bahattin Yücel, TÜRSAB 24. Genel Kurulu’nda TÜRSAB Onursal Başkanlığı’na seçilen Talha Çamaş, Genel Kurul’da Divan Başkanlığı’nı üstlenen Deniz Tüfekçi ve turizmciler katıldı.

TÜRSAB Yönetim Kurulu Başkanı Firuz Bağlıkaya, mazabata törenindeki konuşmasında,  TÜRSAB ailesinin birliğine sahip çıktığı, rekor katılımlı bir genel kurul yaşadıklarını söyledi. Bağlıkaya, ‘’TÜRSAB olarak yaşadığımız bu gurur tablosu için hepinize emeğiniz ve birliğimize olan güçlü aidiyet duygunuz için ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

Bağlıkaya, 21 ay gibi kısa bir sürede çok başarılı işlere imza attıklarını belirterej  “Bu başarı doğal olarak hepimizin başarısı, TÜRSAB’ı bir aile olarak gören siz değerli üyelerinin, çalışanlarının başarısı. Üyelerimizden aldığımız güç ile yeni bir döneme büyük şevk ve özgüvenle giriyoruz’’ diye konuştu.

‘’Önümüzde TÜRSAB’da değişimi devam ettirmek ve daha ileriye taşımak için yepyeni bir sayfa açıldı’’ diyen Bağlıkaya, şunları kaydetti:

‘’Geçtiğimiz dönemde çok çalıştık, büyük emek harcadık. Önemli projeleri hayata geçirdik. Aynı kararlılık ve azimle yeni dönemde çalışmaya devam edecek, sektörümüz ve ülkemiz için daha çok proje üreteceğiz.

Bu dönemde yönetim kurulu, ihtisas başkanlıkları, bölge temsil kurullarıyla parlak projeleri hayata geçireceğimiz verimli bir dönem olacak. Seyahat acentalarımızın ve sektörün sesini her platformda daha çok duyuracağız. Sadece ulusal alanda değil, uluslararası alanda da kurumumuzun itibarını daha da üst seviyelere çıkaracağız. Üyelerimizin pazarlama ve tanıtım çalışmalarına destek vererek ülkemizin yurt içi ve yurt dışı turizm pazarını büyüteceğiz. 11. Kalkınma Planı’nda yer alan 2023 turizm hedeflerini gerçekleştirebilmek için TÜRSAB olarak elimizden geleni yapacağız.  Sektör paydaşlarımızla iş birliğimizi geçmiş dönemde olduğu gibi bu dönem de sürdüreceğiz. Kısacası daha çok çalışacağız, daha çok hizmet vereceğiz”

Törenin ardından yeni yönetim Bağlıkaya'nın başkanlığında ilk yönetim kurulu toplantısını yaptı.

Bu haber 644 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tüm yolcularına ücretsiz bilet değişikliği hakkı sundu
Tüm yolcularına ücretsiz bilet değişikliği hakkı sundu
Konaklama kredileri 29.7 milyar TL arttı
Konaklama kredileri 29.7 milyar TL arttı