Reklam
  • Reklam
Uluslararası Skal Dernekleri Federasyonu Eskişehir’de buluştu

Uluslararası Skal Dernekleri Federasyonu Eskişehir'de buluştu

1932 yılında Paris’te kurulan bugün 90 ülkede yaklaşık 15000 üyesi bulunan ‘SKAL INTERNATIONAL’ın (SI)Türkiye’de faaliyet gösteren “Uluslararası Skal Dernekleri Federasyonu” (USDF) toplantısı 14-16 Haziran 2019 tarihlerinde Eskişehir’de gerçekleşti.

18 Haziran 2019 - 15:27 - Güncelleme: 19 Haziran 2019 - 15:30

Başkanlığını Emin Sarper’in yaptığı Skal Eskişehir Kulübü Derneği bu federasyon toplantısının ev sahipliğini üstlendi. Toplantıya tamamı turizm profesyonellerinden oluşan kulüp üyeleri yanında SKAL INTERNATIONAL Dünya Başkanı Lavonne Wittmann ve Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen konuşmacı olarak katıldı.

Uluslararası Skal Dernekleri Federasyonu’nun Konuğu Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’di.

Açılış konuşmasını Savaş Çolakoğlu’nun yaptığı toplantının ilk bölümünde Dünya Başkanı konuşma yaptı. Toplantının ikinci bölümünün konuğu Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen oldu. Büyükerşen, Eskişehir’in sahip olduğu potansiyel turizm kaynaklarının nasıl turizm çekiciliklerine dönüştüğünü geçmişten günümüze anlattı. Büyük ilgi ile uyandıran konuşmasında toplantıya katılan turizm profesyonelleri ile görüş alışverişinde bulundu.

Toplantıdan büyük memnuniyetle ayrılan turizm profesyonelleri Eskişehir’e turlar düzenleme konusunda desteklerini daha da arttıracaklarını belirttiler.

Bu haber 271 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kayseri ve İranlı turizmciler Tahran’da buluştu
Kayseri ve İranlı turizmciler Tahran’da buluştu
İstanbul Havalimanı yolcu kapasitesi 200 milyona ulaşacak
İstanbul Havalimanı yolcu kapasitesi 200 milyona ulaşacak