Reklam
  • Reklam
Utopya Turizm’den yeni Utopia World Hotel açıklaması

Utopya Turizm'den yeni Utopia World Hotel açıklaması

Utopya Turizm İnşaat İşletmecilik Ticaret A.Ş., Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) , Antalya Alanya'daki Utopia World Hotel'in satışı ile ilgili yeni bir açıklama gönderdi.

11 Şubat 2021 - 11:01 - Güncelleme: 12 Şubat 2021 - 13:07

Utopya Turizm İnşaat İşletmecilik Ticaret A.Ş., Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) , Antalya Alanya'daki Utopia World Hotel'in satışı ile ilgili yeni bir açıklama gönderdi. Açıklama şöyle:

14.01.2021 tarihli KAP açıklamamızla Şirketimizin sahibi olduğu Utopia World Hotel ' in Adalı Otelcilik Tur. Org. Tic. A.Ş. 'ne devir işlemlerinin tamamlanabilmesi için gerekli sürecin devam etmekte olduğunu, gelinen aşamada herhangi bir olumsuzluk bulunmadığını duyurmuştuk. Yine daha önceki açıklamalarımızdan bilindiği üzere Adalı Otelcilik Tur. Org. Tic. A.Ş.'nin Utopia World Hoteli devir alırken Şirketimiz bilançosunda yer alan ve Utopia World Hotel' den kaynaklanan Uzun Dönem Avro Cinsi Yatırım Kredisinin de devredileceği belirtilmişti.

Gelinen aşamada Alıcı tarafın bahsi geçen Uzun Dönem Döviz Cinsi Yatırım Kredisinin devri için ilgili banka ile gerekli anlaşmaya vardığı ve banka komite kararı ile kredinin devrine onay verildiği Yönetim Kurulumuzca şifahen öğrenilmiş bulunmaktadır. Kredinin devir işlemlerinin tamamlanmasından sonra tapu devri işlemlerine başlanacak olup gelişmeler ivedilikle kamuoyu ile paylaşılacaktır."

Bu haber 1687 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İngiltere normalleşme adımlarını 8 Mart’tan itibaren başlatacak
İngiltere normalleşme adımlarını 8 Mart’tan itibaren...
TÜRSAB üyesi seyahat acentalarına destek paketi
TÜRSAB üyesi seyahat acentalarına destek paketi