Reklam
  • Reklam
YHT ile gelen misafirlerin yolculuk ücreti Dedeman’dan

YHT ile gelen misafirlerin yolculuk ücreti Dedeman'dan

Turizmin yükselen değeri Eskişehir’de yer alan Park Dedeman Eskişehir oteli, yüksek hızlı tren ile gelecek misafirleri için bilet tutarı kadar indirim yapıyor.

04 Aralık 2018 - 12:45 - Güncelleme: 06 Aralık 2018 - 12:27

Türk turizminin lider markalarından Dedeman Otelleri okulların sömestr tatiline girmeye hazırlandığı bugünlerde yaptığı kampanyalarla misafirlerini sevindiriyor. Geçtiğimiz aylarda Eskişehir’in tarihi semti Odun Pazarı’nda 17. otelini hizmete açan Park Dedeman Eskişehir,tatil süresince yüksek hızlı trenle Eskişehir’e yapılacak yolculuklarda bilet tutarı kadar ücreti konaklama ücretinden düşüyor.

Turizm konusunda yüksek potansiyel taşıyan Eskişehir’e katkı sunmak istediklerini belirten Dedeman Oteller Genel Müdürü Emrullah Akçakaya, “Eskişehir’in en kıymetli lokasyonlarından Odunpazarı mevkiinde yer alan otelimizle bölgenin turizm alanında tanınması için çalışıyoruz. Yaptığımız çalışma ve yatırımların da katkısıyla Eskişehir’de konaklama sektörüne yönelik talep ve geceleme rakamlarının yükseliş trendi yakaladığını görmek sevindirici. Bu durumun daha da güçlenmesi için seyahatlerinde Yüksek Hızlı Tren seçen misafirlerimizin yolculuk ücretlerini Dedeman Otelleri olarak karşılıyoruz. Bu noktada otelimizde en az iki gece konaklayacak misafirlerimizin biletlerini görevli arkadaşlarımıza ibraz etmeleri yeterli. Türkiye’nin önemli turizm değerlerinden biri olan Dedeman Otelleri bundan sonra da çalışmalarına devam ederek ülkemiz turizm ekosistemine yüksek katma değer yaratmaya devam edecektir” dedi.

Bu haber 1528 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Antik kentlerin tanıtımı için iş birliği gereksinim
Antik kentlerin tanıtımı için iş birliği gereksinim
“Türkiye Denizlerini Keşfedelim” Sergisi New York’ta
“Türkiye Denizlerini Keşfedelim” Sergisi New York’ta