30 yeni otel geliyor

30 yeni otel geliyor

Radisson Hotel Group, 2020'de duyurulan 40'tan fazla projesini gerçekleştirmeye devam ederken 2021 yılına EMEA (Avrupa, Orta Doğu, Afrika) bölgesi genelinde toplamda 5.000 odalı 30 otel açılış planıyla girdi.

05 Mart 2021 - 14:25 - Güncelleme: 07 Mart 2021 - 14:43

Grubun 2020 yılı genişleme planı, Radisson Individuals markasının tanıtımını ve 2025 yılına kadar Servisli Daire portföyünü ikiye katlama gibi iddialı planlarının duyurularını içeriyordu. 2021 yılında beklenen açılışları arasında ayrıca Grubun Premium yaşam tarzı Radisson Collection markasının Fransa, İtalya, İspanya, Türkiye ve Suudi Arabistan'daki heyecan verici yedi yeni açılışı bulunuyor.

Radisson Hotel Group 2020'de EMEA'da 7.700 odasıyla 40'tan fazla yeni otel, resort ve servisli daire projesine imza attı ve yeni marka mimarisini optimize ederken 20'den fazla yeni tesis açtı.

Atılan bu önemli imzalar arasında Birleşik Krallık'ta Radisson Blu Sheffield, Avusturya'da Radisson RED Innsbruck, Radisson RED Köln, Yunanistan'da Radisson Blu Resort Santorini, Güney Afrika'da Radisson Hotel & Convention Center Johannesburg, Almanya'da Radisson Residences Heidelberg, Radisson Beach Resort The Palm, Dubai, BAE, Cour des Loges Lyon, Fransa'daki Radisson Collection Oteli ve Bath, Birleşik Krallık'taki Radisson Individuals üyesi Henrietta House bulunuyor.

2020 yılında Radisson Hotel Group ayrıca, grubun uluslararası farkındalığından ve özgürlüğünden yararlanarak kendi benzersizliğini ve kimliğini koruyacak bağımsız otellere, yerel ve bölgesel zincirlere küresel Radisson Hotel Group platformunun bir parçası olma fırsatı sunan yeni markası Radisson Individuals'ı tanıttı.

2021, marka portföyü genelinde EMEA'da 30 otel ve 5.000'den fazla odanın açılması planlanan Grubun genişlemesi için önemli bir yıl olacak.

Planlanan açılışlar, Sevilla ve Lyon gibi önemli şehirlerdeki yedi premium yaşam tarzı Radisson Collection oteli ve resort’u içermektedir ve ayrıca İtalya’da Milano, Venedik, Cortina d'Ampezzo'da etkileyici bir genişleme ile markanın toplam portföyünü Paris, Milano, Londra, Şangay, Moskova, Kahire ve Lagos gibi önemli şehirlerde ve ayrıca Blue Mountains, Bodrum ve Nanjing gibi tatil yerlerindeki 35’ten fazla oteller ile yer almakta.

Bu haber 6173 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İtalya 26 Nisan’dan itibaren yeniden açılmaya başlayacak
İtalya 26 Nisan’dan itibaren yeniden açılmaya başlayacak
İkamet sahibi yabancılara uyarı:  “İptal ederim, acımam”
İkamet sahibi yabancılara uyarı: “İptal ederim, acımam”