Reklam
  • Reklam
Almanya’dan çok ciddi rezervasyon talebi var!

Almanya'dan çok ciddi rezervasyon talebi var!

Şahinler Holding’in Antalya-Belek’teki oteli Club MegaSaray’ın Genel Müdürü Sebahattin Asi, 19 Haziran’da açılış yapacaklarını belirterek, gelecekten umutlu olduklarını söyledi.

08 Haziran 2020 - 12:39 - Güncelleme: 09 Haziran 2020 - 13:39

Son on günden bu yana yurt dışından ciddi bir rezervasyon talebi ile karşı karşıya olduklarını belirten Sebahattin Asi, “ Son on günden bu yana yurt dışından ciddi bir rezervasyon talebi var. Aynı şekilde de iç pazarda da bir yoğunluk görülüyor. Tesisimizi 19 Haziran’da açıyoruz. Bu anlamda ilk etapta bir miktar iç pazarda hareketlilik olacağını düşünüyoruz. Son günlerdeki rezervasyon talepleri de bu yönde. Ondan sonra da inşallah yavaş yavaş Almanya ve diğer kaynak pazarlarında uçuşların açılması ile beraber sezona gireceğiz diye düşünüyorum” dedi.

Önlemler konusunda çok sayıda soru geliyor!

Almanya’dan rezervasyon yaptırmak isteyenlerden önlemler konusunda çok sayıda sorular aldıklarını da belirten Sebahattin Asi “ Özellikle Almanya’dan aldığımız önlemler ile ilgili ciddi sorular geliyor. Çok yoğun sorular alıyoruz. Örneğin bu sorular içerisinde, kaydıraklar açık mı?, SPA bölümü açık olacak mı? Animasyon Show olacak mı? Mini Club Olacak mı? Genel anlamda tesiste maske takmak zorunlu mu gibi sorular geliyor. Bir sürü detay sorular alıyoruz. İnsanlar gelmek istiyor ama tatilci de bu konuda en ince ayrıntısına kadar bilip tatile gelmek istiyor. Sonuçta en azından bir haftalık tatil için üç-dört bin euro gibi tatile para ödeyecekler. Dolayısı ile bu parayla da iyi bir tatil yapmak istiyor tatilci. Bunu da doğal olarak karşılamak azlım. Turizm camiası olarak tüketicilerin bu sorularına tatmin edici cevaplar verirsek bu anlamda hızlı bir şekilde toparlanırız diye düşünüyorum” dedi.

Hazırlıklarımız tamam!

Tesisi olarak hazırlıklarını tamamladıklarını ve önümüzdeki hafta içerisinde de sertifikayı alacaklarını belirten Genel Müdür Sebahattin Asi  “Hazırlıklarımız tamam. Özellikle sertifikalandırma anlamında çalışmalarımızı tamamlıyoruz. Bir hafta içinde yetkili kuruluşun denetime gelmesini bekliyoruz. Bizde bu kriterleri sağladıktan sonra sertifikamızı alacağız. Sertifika önemli bir konu. Her otelin almasını tavsiye ediyorum. Çünkü, turistlerin ilk sorduğu şey bu oluyor. Sertifika olayına çok ciddi odaklanmış durumdalar. Bakanlığında bu açıklaması çok önemliydi. Bir vitrin olarak düşündüğümüzde Türkiye gerçekten bu sertifika ile de bu aşamada bir adım öne geçmiş gibi görünüyor” dedi.

Gönül rahatlığı ile misafirlerimizi tatile bekliyoruz!

Gönül rahatlığı ile misafirleri otellerine davet eden Genel Müdür Sebahattin Asi, Club Megasaray’ın güvenli bir tatil adresi olduğunu söyleyerek “ Burada İstanbul’daki parklardan daha güvenli tatil yapmak mümkün. Çünkü netice itibarı ile çok geniş alan sahip tesislerimiz var. Bütün misafirlerimizi otelimize davet ediyoruz. Geçte olsa açılacak olan sezonda temmuz ayı oldukça önemli. Temmuz ayında vereceğimiz resim özellikle tüketici yönünden çok önemli. Bu yıl geç de olsa toparlanacak. Eylül-Ekim bana göre zirve yapacak. Sezonda kazım sonuna kadar hatta aralık ayının ortasına kadar uzayabilir” diye konuştu. (Halil Öncü)

Bu haber 1553 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
''Kültür ve İnanç Destinasyon Çalıştayı'' yapılacak
''Kültür ve İnanç Destinasyon Çalıştayı'' yapılacak
Ekrem İmamoğlu, Koronavirüse yakalandı
Ekrem İmamoğlu, Koronavirüse yakalandı