Aras, ’’Umarım güzel yaz günlerine geri döneriz’’

Aras, ''Umarım güzel yaz günlerine geri döneriz''

Bodrum Belediye Meclisi, korona virüs salgını ile mücadele konusunda Bodrum’da alınan tedbirler ve Belediyenin bu konudaki kısa, orta ve uzun vadeli çalışma programını görüşmek üzere olağanüstü toplandı.

24 Mart 2020 - 11:43 - Güncelleme: 25 Mart 2020 - 09:49

Türkiye'de koronavirüs (Covid 19) salgını ile ilgili sürecin başlamasıyla birlikte Bodrum Belediyesi’nin hayata geçirdiği salgınla mücadele uygulamaları hakkında bilgi veren Başkan Ahmet Aras, “Unutulmamalıdır ki belediyenin bu konuda alacağı kararlar kendi mevzuatı çerçevesinde olacaktır. Burada tek yetkili Kaymakamımız, İlçe Salğık Müdürümüz ve Hıfzısıhha Kuruludur. Biz onların salgın ve pandemi konusunda aldığı kararları uygulamakla sorumluyuz. Bunun dışında halk sağlığını ilgilendiren tüm konularda görevlerimizi sürdürüyoruz.”diye konuştu.

"UMARIM GÜZEL YAZ GÜNLERİNE DÖNERİZ"

Bodrum halkına her zaman destek olacaklarını ifade eden Başkan Aras sözlerini şöyle tamamladı: ”Biz önlemlerimizi alalım. İnşallah bir an önce bundan kurtuluruz.  Güzel yaz günlerine geri döneriz. Tatilcilerimizi, turizmcilerimizi, herkesi güldürecek sürece tekrar gireriz diye düşünüyorum."

Bu haber 346 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
SunExpress kış programını erken açıkladı
SunExpress kış programını erken açıkladı
Termal otelde yangın
Termal otelde yangın