Itır Köylü, BODER Başkanlığı’na aday

Itır Köylü, BODER Başkanlığı'na aday

Bodrum Turistik Otelciler İşletmeciler ve Yatırımcılar Derneği'nin (BODER) 23 Haziran'da yapılacak genel kurulunda turizmci olan Köylü Ailesinin kızı Itır Köylü, başkanlığa aday olduğunu açıkladı.

11 Haziran 2021 - 00:00 - Güncelleme: 12 Haziran 2021 - 09:16

Köylü, yaptığı açıklamada, turizmin tüm paydaşlarının mutlu olduğu bir Bodrum yaratma arzusunda olduklarını belirterek,  tüm turizm paydaşlarına hizmet vereceklerini söyledi. Farklılaşmanın, Kazanmanın  ve en önemlisi Turizm’de Mutluluğun Yönetiminin anahtarını elinde bulunduran bir BODER Yönetimi olarak  “Sürdürülebilir” projelerle geldiğini ekleyen Itır Köylü, ''12 ay faaliyet gösterebilecek projelere, mesleki örgütlenmelere, tüm Bodrum Turizm’cisini “Biz Bir Aileyiz” anlayışı ile tek vizyon altında örgütlemeye önem vereceğiz'' dedi. 

Başkan adaylığı sürecinde Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ve Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras ile bir araya gelen Itır Köylü,  enerjik, çevik, arzulu, farklılıklara saygılı ve yönlendirici bir vizyona sahip BODER yönetiminin   üyesine ve turizm paydaşlarına değer yaratmak adına geliştirdiği fikirlerin takdirle karşılanmasından mutluluk duyduklarını ve motive olduklarını belirtti. 

Bu haber 231 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
6 yeni otel projesine teşvik
6 yeni otel projesine teşvik
AOSB'ye otel yaptırılacak
AOSB'ye otel yaptırılacak