Pandemi otelcilik sektöründe inovasyonu güçlendirdi

Pandemi otelcilik sektöründe inovasyonu güçlendirdi

Koronavirüs ile birlikte teması en aza indirdiğimiz bir dönem başladı. Bu anlamda atılan pandemi döneminde inovatif adımlar ve işbirlikleri güçlendi.

27 Ekim 2020 - 06:27 - Güncelleme: 28 Ekim 2020 - 08:17

Bugün kadar Do&Co, IKEA, Renault Trucks, Total gibi dünya devleri ile çalışan, Microsoft’un Türkiye’de kurumsal çözümler tarafındaki en büyük iş ortaklarından Pargesoft ile konaklama ve seyahat sektöründe dijital pazarlama teknolojileri geliştiren B1, ICITECH A.Ş’i kurdu.

Her İki Kurum da Deneyimlerini Ortaya Koyacak

Pargesoft ve B1 kendi alanlarındaki deneyimlerini ortaya koyarak, temassız yaşamı daha da yaşanılır kılmak için güçlerini birleştirme kararı alarak, sektör içerisinde daha da etkili bir konumda yer almayı hedefliyor. Pargesoft’un ERP, CRM sistemleri başta olmak üzere dijital dönüşüm alanındaki yüksek proje yönetim tecrübesi ve B1’in geliştirdiği alfa ve beta testlerini tamamlayan ICIBOT teknolojisinin turizm sektöründe uluslararası yayılımı ve konaklama öncesinden başlayarak konaklama sonrasına kadar geçen tüm sürecin analitik raporlanması ICITECH’in temelini oluşturacak.

“Projemiz Uluslararası Alanda Ses Getirecek”

Konu ile ilgili açıklama yapan İcibot Satış pazarlama müdürü Bahadır Çakar; “B1 çok uluslu dijital otel pazarlaması konusunda fark yaratan bir danışmanlık şirketi. Güçlü bir alt yapı ile sahada 4 senedir misafir memnuniyeti ürünlerimizi test ediyoruz. Bu sezon özellikle çapraz satış ve ek satışlar konusunda ürünlerimizin otellere yeni kazanç noktaları oluşturduğunu gördük. Bu iş birliği ile ICIBOT; B2B tarafta Microsoft Dynamics ürün ailesi ve Power BI gibi güçlü raporlama araçlarıyla otellere yeni iç görüler sunuyor olacak.  Pargesoft ve B1’in hem insan kaynağı hem de yirmi yıla yakın güçlü proje tecrübeleri ile ICITECH A.Ş  konaklama ve ağırlama sektörlerinde uluslararası ses getiren   teknoloji projelerini gerçekleştirmemizi sağlayacaktır” dedi.

 

Bu haber 1904 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Türkiye'de 7 milyon Rus turist tatil yapabilir
Türkiye'de 7 milyon Rus turist tatil yapabilir
Ruslar Türkiye turlarına hücum etti
Ruslar Türkiye turlarına hücum etti