’’Tatil keyfiniz Türkiye’de güvende’’ tanıtım filmi

''Tatil keyfiniz Türkiye'de güvende'' tanıtım filmi

Kültür ve Turizm Bakanlığı, Türkiye’yi ziyarete gelen bir ailenin havalimanından itibaren yaşayacağı bütün deneyimlerin aktarıldığı 1 dakikalık kısa tanıtım filmini, Türkiye'nin dijital mecralardaki tanıtım platformu olan GoTurkey hesaplarından paylaştı.

28 Haziran 2020 - 11:10 - Güncelleme: 29 Haziran 2020 - 19:35

Kültür ve Turizm Bakanlığı, Türkiye’yi ziyarete gelen bir ailenin havalimanından itibaren yaşayacağı bütün deneyimlerin aktarıldığı 1 dakikalık kısa tanıtım filmini, Türkiye'nin dijital mecralardaki tanıtım platformu olan GoTurkey hesaplarından paylaştı. Açıklama şöyle:

''Bakanlığımızın yanı sıra Bakanımız Mehmet Nuri Ersoy’un da sosyal medya hesabından paylaştığı tanıtım filmimiz Türkiye’nin yanı sıra 17 ülkede yine dijital platformlarda yayınlanmaya başlandı.

Önümüzdeki günlerde kamu spotu olarak televizyon kanallarında da yayınlanacak olan filmde Kovid-19 salgılanacak karşı alınan tedbirlerin yanı sıra Aspendos’tan Perge Antik kentine Türkiye’nin eşsiz tarihi mirasının ve doğal güzellikleri de izleyicisine aktarılıyor. 

Bakanımız Mehmet Nuri Ersoy’un başlattığı diplomasi trafiğinin ardından geçtiğimiz hafta Antalya’da ağırlanan ve Türkiye’de tatili her aşamasıyla yerinde deneyimleme imkanı bulan Büyükelçiler ile uluslararası basından sonra bu kısa tanıtım filmiyle tatilcilerin evlerine, cep telefonlarına ulaşılması hedefleniyor.''

Filmin yüksek çözünürlüklü linkini aşağıdaki adresten indirebilirsiniz

Bu haber 953 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ortadoğu ülkeleri ile turizm hareketliliği başlamalı
Ortadoğu ülkeleri ile turizm hareketliliği başlamalı
Türkiye bileti arayanlar 4 kat arttı
Türkiye bileti arayanlar 4 kat arttı