Reklam
  • Reklam
Turizmde Yeni Trendler ve Fırsatlar İstanbul’da konuşuluyor

Turizmde Yeni Trendler ve Fırsatlar İstanbul'da konuşuluyor

Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği’nin (TTYD) 28-29 Ocak 2020’de Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi desteğiyle gerçekleştireceği ‘Turizm Yatırımcıları Forumu’nda yeni trendler ve fırsatlar görüşülecek.

16 Ocak 2020 - 00:00 - Güncelleme: 17 Ocak 2020 - 11:40

Türkiye’nin turizm sektörü öncülerinden Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği (TTYD), Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi’nin desteğinialarak bu yıl ilk kez gerçekleştireceği‘Tourism Investments Forum - TIF 2020’de (Turizm Yatırımları Forumu 2020) uluslararası birçok katılımcıyı buluşturmaya hazırlanıyor.

28-29 Ocak 2020 tarihleri arasında İstanbul Raffles Hotel’de gerçekleşecek olan forumda, Indigo Şirketler Grubu, Room Mate Grubu, Fauchon Louvre’dan üst düzey katılımcılarla sektörün yeni trenleri ve fırsatları konuşulacak.

TTYD ayrıca sağlık turizmi, mega projeler, yeni turizm mimarisi trendleri ve gastronomi turizmi uzmanlarını bir araya getirecek. Uluslararası yatırımcılar, finansal kuruluşlar, bankalar, fonlar, uluslararası otel markaları, turizme şekil veren uluslararası fikir liderleri, inovatif ve teknolojik oyun kurucuları ve gayrimenkul geliştirme şirketleri, denetim ve sigorta firmaları tarafından Türkiye’deki yatırım fırsatları ele alınacak.

 

Bu haber 540 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Otellerde doluluk oranı yüzde 10,6
Otellerde doluluk oranı yüzde 10,6
MP Hotels Belek'teki otelini açtı
MP Hotels Belek'teki otelini açtı