TÜRSAB Rota faaliyete başladı

TÜRSAB Rota faaliyete başladı

İç turizmdeki en geniş kapsamlı dijital dönüşüm hamlesi olan TÜRSAB Rota, hizmete girdi.

04 Şubat 2020 - 14:10 - Güncelleme: 05 Şubat 2020 - 16:20

TÜRSAB'dan yapılan duyuruda, ''Tüm Acentalarımızı alternatif tur seçenekleri, büyüyen portföyü ve daha fazla iş hacmi ile sektörümüzdeki etkileşimi artıracak dijital platformumuz TÜRSAB Rota projemiz ile bu yeni geleceğe ortak olmaya davet ediyoruz'' denildi.

TÜRSAB Rota projesi; dijital dönüşüm çağında, gelişen ve değişen dünyaya ayak uydurmayı daha da kolaylaştırmak için eşsiz güzelliklere sahip olan ülkemizin her köşesindeki farklı ve özgün tur ve seyahat seçeneklerini üyeleri aracılığıyla tüketicilere sunacak. Proje kapsamında, binlerceacenta, Türkiye’nin her bölgesinden birbirinden farklı binlerce tur paketini platform üzerinden paylaşmış olacak.Kayıt dışını bitireceğine inandığımız bu projeyle çok kısa vadede ülke ekonomisine 5 milyar TL’nin üzerinde ek katkı sunulması hedefleniyor.

Tek tıkla binlerceacentanın ürününe ulaşma imkanı

Son iki yılda birçok önemli projeyi hayata geçiren TÜRSAB, paket turlardan oluşan adeta bir pazar yeri kuracak ve “TÜRSAB Rota” projesi ile üyelerine büyük imkanlar sağlayacak. TÜRSAB üyesi acentalar, tek tıkla Türkiye’nin her tarafından binlerceacentanın sağladığı tur paketi seçeneklerine ulaşabilecek. Tüm acentalarımıza açık olan bu sisteme giren acentalar, inanılmaz çeşitlilikteki tur paketi seçeneklerini bu platform üzerinden yerli müşterilerine sunabilecek.

Bu haber 3066 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Almanya hükümetine seyahat yasağından dolayı dava açıldı
Almanya hükümetine seyahat yasağından dolayı dava açıldı
Mordoğan, Foça ve Urla gemi seferleri başladı
Mordoğan, Foça ve Urla gemi seferleri başladı