SİZ HERKESİ KENDİNİZ GİBİ Mİ SANDINIZ
Cemal Kızıltan

Cemal Kızıltan

CEMAL KIZILTAN

SİZ HERKESİ KENDİNİZ GİBİ Mİ SANDINIZ

11 Ekim 2019 - 13:45

Söyleyecek sözü olmayan, ama makam ve güç hırsı içinde yanıp tutuşan, bunu da kendilerine en çok yakışır şekilde, pusu kurarak yapanlar, size karşı olanları korkutacağınızı filan mı sanıyorsunuz?

Kişisel husumetinizi gizlemek adına Turizm Bakanının şahsını ve ailesini iğrenç pusunuza alet etmeye nasıl cüret edebiliyorsunuz? Bunu yaparken devletimize, makama ve Mehmet Ersoy’un şahsına ve TURSAB’a nasıl bir zarar verdiğinizin farkında mısınız?

Hiç mi utanmıyorsunuz?

Boşuna uğraşmayın, herkes sizi tanıyor; Mesleğin ari menfaatleri için değil, sadece kendi erkinizin peşinde koştuğunuzu, hızla yön değiştirebildiğinizi, dünkü düşmanınızla, bugün kol kola girebileceğinizi, dostluklarınızın sahte olduğunu, ilkesizliğinizi, gövdesi olmayan, ancak başkalarına sarılarak ayakta kalabilen parazit bitkiler gibi olduğunuzu dünya alem biliyor. Sizler sinsi, korkak, gölgelerde gezinen, pusu kurmayı marifet sayan bir avuç zavallısınız.

Orantısız şiddet uygulayarak sizi iyi tanıyan, gerçek karakterinizi ve niyetinizi her fırsatta yüzünüze vurmaktan çekinmeyen, size karşı olanları sindiremezsiniz, korkutamazsınız!

Siz herkesi kendiniz gibi mi sandınız?

Bu ahlaksızlardan medet umanlar, bu menfur olaya şahit olan, ya da sonradan duyup ta kınamayan sözde adaylar, hesapta meslektaşlar sizler de onlardan farklı değilsiniz.  

Bizleri hiç tanımamışsınız..

İşinizi kolaylaştırayım, şöyle bir tarif yapayım; Siz ne değilseniz, biz O’yuz!

NOT : Ülkemizin tehdit altında olduğu, bu amaçla uluslararası anlaşmalardan kaynaklanan haklarımız uyarınca, Fırat'ın doğusundaki terör hedeflerine yönelik başlatılan 'Barış Pınarı Harekatı'nda hayatını kaybeden sivil ve askerlerimize Allah’tan rahmet, kederli aileler ile ulusumuza başsağlığı ve metanet dilerim.

Cemal Kızıltan

Kurucu Moderatör

TURSAPNET

Yahoogroups/Facebook

Bu yazı 806 defa okunmuştur .

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar